DAFFODİL BAYAN PARFÜM

DAFFODİL BAYAN PARFÜM yüksek oranda afrodizyak canlı bir üst nota setiyle başlar  enerjik bir odunsu bir hava verir. temel kokular derin bir his yaratır

DAFFODİLBAYAN PARFÜM

DAFFODİL BAYAN PARFÜM

Real Time & Gerçek zaman etkisi

Kokunun, insanlar üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinen bir şeydir. Güzel kokular insanları daima pozitif etkilemiş, temizlik, ferahlık, güzellik, hatta güç ve zenginlik algısı oluşturur.Yürekte yasemin zenginliği, çiçeklerin taze güzelliğini, ışıkla, beyaz portakal çiçeği, doku ve derin bir his yaratır..

felt effect & Hissettiren etkisi

felt effect & Hissettiren etkisi

Daffodil bayan parfümü “koku” kavramını; edebiyat, sanatın her dalı, tarih ve hayatın her anıyla birleştirebilecek çok özel bir alandır. Afrodizyak içeren daffodil bayan parfüm diğer parfümlere göre 10 kat daha fazla etkili ve kalıcıdır. daffodil bayan parfüm kuruduktan sonra, zengin ama şeffaf bir ahşap, misk ve yosun tabanı, rüya gibi hoş kokulu etkiyi saatlerce canlı tutarak sizi koklama ve defalarca koklama arzusu sağlar. 

İÇERİĞİ

DAFFODİL BAYAN  parfüm   yüksek oranda afrodizyak, içerir Afrodizyak’ tanımı aşk ve güzellik tanrıçası olan Afrodit’ten gelir. Afrodizyak tüm cinsel uyarıcıları kapsayan genel bir kavramdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.